ładowanie

Chemia budowlana – Przeźmierowo, Szamtouły, Poznań

Nasza oferta z zakresu chemii budowlanej to zarówno klasyczne, sprawdzone produkty, jak również preparaty do zadań specjalnych.

Budownictwo to wyjątkowa dziedzina, dzięki której możemy cieszyć się użytecznymi konstrukcjami dopasowanymi do potrzeb użytkownika. W tej dziedzinie niezbędna jest nie tylko doskonała wiedza i doświadczenie projektantów, architektów oraz wszelkich wykonawców, ale również materiały najwyższej jakości, które są gwarancją solidnej i niezawodnej konstrukcji. Jeżeli ten drugi element budowlanej układanki jest Ci niezbędny do realizacji planów budowlanych, to z pewnością firma Hebo Poznań sprosta wszystkim Twoim wymagania.

Nasza chemia budowlana to preparaty cenionych marek. Naszym Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze i sprawdzone produkty, ponieważ wiemy, że w budownictwie liczy się profesjonalizm oraz solidne wykonanie. Chemia budowlana w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku! To nasza propozycja, którą kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm wykonawczych. Wszystkich zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni znajdującej się w Poznaniu.

Firma Hebo Poznań oferuje szeroki asortyment produktów w zakresie chemii budowlanej.

Dzięki blisko trzydziestoletniej obecności na rynku mamy ogromne doświadczenie w dystrybucji proponowanych produktów. Stale dbamy również o rozwój i poszerzanie własnego katalogu w taki sposób, by znajdująca się w nim chemia budowlana oraz artykuły chemiczne spełniały wszystkie pokładane w nich oczekiwania i oferowała najwyższą jakość, niezależnie od własnych preferencji i zastosowań. W kategorii chemia budowlana proponujemy następujące produkty:

  • gładzie szpachlowe

Oferujemy również atrakcyjne cenowo i niezawodne: kleje i zaprawy budowlane, posadzki samopoziomujące, tynki, emulsje gruntujące.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji!

  • Kleje do montażu: płytek ceramicznych zwykłe i mrozodporne, do wełny mineralnej, styropianu, betonu komórkowego.
  • Posadzki samopoziomujące: cienko i grubowarstwowe.
  • Tynki: gipsowe, mineralne, żywiczne do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Posiadamy mieszalnik tynków.
  • Emulsje gruntujące

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

kontakt